مدل ساده تکراری اما موفق

مدل ساده و نه چندان پیچیده ای برای دل بری از آقایان داره که البته برای همه آقایان هم به کار می بره و دست رد هم به سینه کسی نمی زنه (برای خانم ها مدل دیگری استفاده می کنه که مدل "مهندسی معکوس" شده و مُدیفای شده همین مدله) این مدل ساده بر پایه پر رویی و ..خلی بنا شده- و یک سری رفتار های پسرانه- که البته در نگاه اول حتی جذاب به نظر می رسند. اما بعد از گذر زمان ... بگذریم.
این تکنیک من رو یاد دیالوگ های کتاب زبان راهنمایی می ندازه. باید این دیالوگ ها رو حفظ می کردیم. می گفتن خوبه که جملات آماده تو ذهنت داشته باشی و استفاده کنی. البته تکنیک خوبیه ولی به شرط اینکه استعدادش رو داشته باشی و بعد از یک مدت بتونی با استفاده ار کلمات جدید جملات جدید بسازی نه اینکه همون جملات و همون تکنیک رو برای همه به کار ببری.
البته برای کسی که به بقیه به چشم نردبان ترقی نگاه کنه و مردم براش اهمیت دیگه ای نداشته باشن همین تکنیک تا مدت ها (حد اقل تا وقتی بر و رویی داشته باشی) جواب می ده.

خودت می دونی ها اما من می گم ..

بعضی ها دوست دارن راجع به همه چی نظر بدن. حتی بدون اینکه ازشون بپرسی شروع می کنن به نظر دادن. جالب اینجاست که درست در مواردی هم نظر می دن که هیچ صلاحیتی ندارن!دلایل این رفتار می تونه این باشه که: یک اینکه از تو خوشش می آد و می خواد جلب توجه کنه دوم اینکه حسودی می کنه. هر دلیلی که می خواد داشته باشه بهترین راه اینه که فقط ازش چشم پوشی کنی.

هیچ نظری موجود نیست: