لغو قانون حجاب اجباری توسط محمود

دکتر مجتهدی (مدیر دبیرستان البرز و رییس دانشگاه صنعتی آریامهر، شریف فعلی) در کتاب سرزمین من در قسمتی از خاطرات خود از دبیرستان البرز اتفاثی را شرح می دهد که بعد از انقلاب در جریان تحویل و تحول دبیرستان و اجرای سیاست های دولت جمهوری اسلامی رخ می دهد. در جریان آن تحولات اسم افراد خیری که برای احداث ساختمان ها و آزمایشگاه های دبیرستان اعانه پرداخته بودند از سنگ یاد بود و تابلوهای یادگاری به دلیل به اصطلاح "طاغوتی" بودن حذف شدند.
دکتر مجتهدی می گوید، اگر شِمر هم پول این ساختمان ها را داده بود اسمش را می نوشتم و از او به خاطر کار خوبی که انجام داده تشکر می کردم. هر چند که کشتن امام حسین کار خوبی نبوده. در آنجا کار بدی کرده ولی در اینجا این کار خوب را انجام داده.


حالا هم خیلی اشکالی ندارد که از آدمی مثل احمدی نژاد به خاطر کار خوبی که انجام داده تشکر کنیم. از اینکه قدمی به جلو برداشته و ممنوعیت ورود خانم ها به استادیوم ها را لغو کرده خوشحالم. حتی اگر این کار برای بالابردن محبوبيت وي به عنوان کاري تبليغاتي و براي خنثي کردن تصويري که از رييس دولت به عنوان يک بنيادگراي تندرو ساخته شده، انجام شده باشد ، که شده است.

پیشنهاد من برای ایشان برای "بالا بردن محبوبیت و برانگیختن حساسيت طبقه جوان" لغو قانون حجاب اجباری است. پس از برداشتن آن قانون قرون وسطایی این تصمیم هم گامی به جلو خواهد بود. در صورتی که محمود این "نگرش بسيار غلط و ظلم و جفاي بزرگ" را نیز اصلاح کند در موردش تجدید نظر اساسی خواهم کرد.

هیچ نظری موجود نیست: